2000 yılında kurulmuş olan şirketimiz ev tekstili, otel tekstili ve hastane tekstiline yönelik üretimler yapmaktadır. Fabrikamız 3000 m2 kapalı alana sahiptir.

Fabrika bünyemizde Kapitone bölümü, Yorgan İmalat Bölümü, Konfeksiyon bölümü, Yastık imalat bölümü ve Silikon elyaf (boncuk ve normal silikon) üretim bölümleri bulunmaktadır.

Değişik özelliklere sahip geniş makine parkurumuz sayesinde farklı taleplere cevap verebilecek ürünler üretilebilmektedir..

Şirket politikamızda müşteri memnuniyeti ilk sırayı teşkil eder ve bu doğrultuda hizmet verilir.

Otel tekstiline yönelik;
Yastık, yorgan, nevresim takımları, Yastık Kılıfları, Çarşaflar, yatak koruyucuları, uyku pedleri, pikeler, yatak örtüleri, baza etekleri, trowlar, skirtler, masa örtüsü ve peçeteler fason ya da kumaşlı bitmiş ürün olarak imalat edilmektedir.

Ev tekstiline yönelik;
Uyku setleri, yorgan, yastık, alez(yatak koruyucu), nevresim takımları, yatak örtüleri, pikeler, fitted çarşaf, imalatı ve satışı,

Hastane tekstiline yönelik;
Yorgan, yastık, Sıvı geçirmez yatak koruyucuları, Sedye Örtüleri, Nevresim takımları, Ameliyat Kumaşları, İmalatı ve satışı,

Ayrıca, Ev tekstili ve Mobilya İmalatçılarına yönelik, Boncuk Silikon Elyaf ve Normal Silikon Elyaf üretimleri ve satışı yapmaktayız.

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide